Trochu netradiční fotografie Mirka Neumana z Vánoční show v hotelu Olympik Tristar v Praze, kde CZ Elvis a Elvis Presley Revival Band slavili 15 výročí existence.

Předali jsme unikátní dárky našim sponzorům a také kapele, která - včetně Vládi - neměla o předání upomínek ani tušení.

Mistr sklář Michal Orlík, kterého návštěvníci akce v Tristaru už několik let znají jako spolupořadatele, vyrobil ručně z křišťálu unikátní dárky se jmeny muzikantů a sponzorů.

Díky Vláďovi a kepele každoročně prezentujeme sdružení Dětské srdíčko, které pomáhá dětem se srdeční vadou. Letos Michal orlík daroval sdružení velké skleněné srdce, které jsme během akce vydražili za úžasných 6 500 kč. Srdce po napínavém "souboji" s našimi kamarády Terezou Cibulkovou a Jirkou Dvořákem získala paní Simona Singerová.

V přestávce jsme také přemluvili diváky, aby si zazpíval s kapelou. Zpěvákem byl Filip Kudrnáč.

Vláďovi také k 15. výročí předal dárek Tomáš - byla jím gramofonová deska s písněmi Elvise.

Míra Neuman pak promluvil o svém DVD, které mapuje celou historii kapely a jsou na něm všechny možné záběry, které bylo možné získat. Nakonec toto DVD Mirek spolu s Vláďou na jevišti pokřtili.

Akce se velmi vydařila a publikum ve vyprodaném sále se jistě dobře bavilo.

Pro přechod do celé galerie (Foto Archiv) klikněte na fotku

autor Michal předává křišťálový dárek Vláďovi . . Srdce pro Dětské srdíčko Elvis zpívá fanynce Radek Tupý a  Michal Orlík znají vítěze dražby Armáda a Elvis